Biz Kimiz ?

Bumm Gang, parçalanan bir sosyal medya ajansından geride kalanlarla tekrar sıfırdan 2020 yılında kurulan bir sosyal medya ajansıdır. Yakın bir tarih olsa bile, hızlı bir şekilde büyümeye giden bir şirkettir.

Neler Yapıyoruz ?

Sosyal medya, bir kişinin veya bir kurumun kendi içeriklerini özgürce üretip paylaşmalarına izin veren bir platformdur. Bu platform aynı zamanda her kullanıcının kendi hedef kitlelerine göre birer reklam oluşturmaları için fırsattır.
Biz de sosyal medya üzerinde içerikler üretip kendi hedef kitlelerine ulaşmış veya ulaşmaya çalışan influencerlarımızı kendi bünyemize alarak, bu yolda onlara eşlik etmeye çalışıyoruz.
Amacımız tamamen influencerlarımızın daha rahat ve daha kolay bir şekilde büyümeleridir.
Sizler, çektiğiniz videoları bizimle paylaşıyorsunuz, bizler de sizin için videolarınızı editliyor, YouTube kanalınıza yüklüyor, sizin için kanalınızı en iyi şekilde ön plana çıkaracak düzenlemeleri yapıyoruz. Bunun yanı sıra çekimlerinizi gerçekleştiriyor, sizin için en iyi markalarla iş birlikleri yaparak reklam yönünden de önünüzü açıyoruz.
Tamamen aile şirketi tadında ilerlediğimiz için karşılıklı olarak oldukça eğlenceli, keyifli ve verimli çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz. İşte bu da bizim sırrımız!

boyut
ağaç
siyah bum
demo-attachment-87-Ellipse-108
demo-attachment-826-Ellipse-130